Kaip tai veikia ?

01.

SUSIKURKITE SAVO E-VIZITINĘ

Susikurkite savo e-vizitinę. Tai truks vos 30 sekundžių ir iškart galite naudoti skaitmeninę e-vizitinę.

02.

UŽSAKYKITE NFC QR CODE VIZITINES

Bet kuriuo metu galite užsakyti NFC ir QR code vizitines korteles ir jas „pririšti” prie savo e-vizitinės kortelės.

03.

DALINKITĖS SAVO KONTAKTAIS

Dalinkitės kontaktais savo telefono ar bekontaktės NFC kortelės pagalba.

KAS YRA NFC/QR CODE VIZITINĖ KORTELĖ?

Tai išmani daugkartinė plastikinė NFC vizitinė kortelė su atspausdintu QR kodu, leidžianti vienu palietimu dalintis kontaktine informacija NFC technologijos pagalba arba telefono kamera nuskaitant QR kodą.

NFC kortelėje įdiegta pažangiausia NFC technologija kuri palaiko visus įrenginius kurie turi iOS, Android ir Google operacines sistemas bei palaiko NFC technologiją. Kortelę prilietus prie išmanaus įrenginio atsiveria langas su Jūsų užpildytu turiniu arba paruošta kontaktine informacija įvesti tiesiai į telefono adresų knygelę.

INTERAKTYVI POPIERINĖ VIZITINĖ SU QR KODU

Įprasta popierinė vizitinė kortelė su atspausdintu QR kodu kurį nuskaičius telefono kamera atveriama Jūsų e-vizitinė internete, leidžianti dalintis kontaktine informacija, profiliu, internetiniu tinklapiu, elektroniniu paštu, telefono numeriu, LinkedIn, Instagram, Facebook ar betkokia kita norima informacija.

E-vizitinėje bus mygtukas kurį paspaudus automatiškai atsisiunčiama kontaktinė informacija tiesiai į Jūsų telefoną.

Susikurkite nemokamą e-vizitinę internete, išsisaugokite Jūsų e-vizitinėje sukurtą QR kodą ir naudokite savo įprastose vizitinėse kortelės. Nuo šioj net ir paprasta popierinė vizitinė taps interaktyvi ir patogi naudoti.

Kuo skiriasi nuoroda į E-vizitinę ir Vcard failą?

Nukreipius vartotoją į Jūsų E-vizitinę, atsidarys Jūsų e-vizitinės puslapis iš kurio vartotojas galės atsisiųsti Jūsų kontaktus vienu mygtuko paspaudimu. Taip pat visą informaciją galėsite atnaujinti patys bet kuriuo metu. Savo e-vizitinės paskyroje galite patys valdyti ir spręsti kur bus nukreipiama Jūsų NFC kortelė: į Jūsų e-vizitinę ar į Vcard failą.

Nukreipus vartotoją į Vcard failą, vartotojui nuskenavus NFC ar QR kodą telefone iškart bus paruoštas kontaktų įkėlimas. 

Nukreipimas į E-vizitinę

  • Bet kuriuo metu galite patys pakeisti kontaktinę informaciją
  • E-vizitinėje kontaktų atsisiuntimas vienu mygtuko paspaudimu
  • Galite talpinti papildoma informaciją: pvz.: socialinių tinklų nuorodas, keisti fono paveikslėlį, pridėti nuotraukų ar kitos papildomos informacijos.

Nukreipimas į Vcard

  • Momentiškai paruošiama kontaktai įrašyti į telefono atmintį
  • Bet kuriuo metu galite patys pakeisti kontaktinę informaciją
  • Sutrumpinamas kontaktų pasidalinimo laikas
0
Tiek kartų galėsite pasidalinti savo kontaktais bekontakčiu NFC būdu

QR kodo pagalba galite dalinti kontaktais neribotai

E-VIZITINĖS GALIMYBĖS

Sukūrėme daugybę valdymo galimybių. Tačiau tai dar ne pabaiga. Kuriame ir tobuliname platformą, kad ji būtų kuo patogesnė ir turėtų visas reikiamas funkcijas. 

Viena e-vizitinė su bazinėmis funkcijomis internete yra nemokama.

Galite užsakyti papildomas narystes vos nuo 9 € (be PVM) metinį mokestį kuri suteiks Jums daugiau galimybių. Daugiau apie PREMIUM narystes skaitykite čia.