Tai kame mes esame profesionalai

PLASTIKINIŲ KORTELIŲ GAMYBA

Apie mūsų įmonę

Esame 2008 m. metai įkurtos įmonės gaminančios plastikines korteles dalis. Galime drąsiai teigti, kad įmonė yra kortelių gamybos lyderis Lietuvoje pagaminę milijonus kortelių tiek Lietuvos tiek užsienio rinkoms. Turėdami ilgametę patirtį, specializuojamės gaminant įvairias korteles, įskaitant lojalumo korteles, narystės korteles, darbuotojų korteles, taip pat korteles viešbučiams, kavinėms ir mažmenininkams.

2022 m. pradėjome naują projektą - skaitmenines ir NFC vizitines korteles. Pasinaudodami savo didele kortelių gamybos patirtimi, gaminame aukštos klasės NFC plastikines ir medines korteles, kurios keičia kontaktų dalijimosi principus.

Apjungę NFC korteles bei novatoriškus elektroninius kontaktų pasidalinimo sprendimus, stengiamės kad pasidalinimas kontaktais tarp Jūsų ir Jūsų klientų būtų kuo lengvesnis, greitesnis ir išliktų ilgam.

Sulaukę didelio susidomėjimo iš savo esamų ir naujų klientų, esame pasiryžę gaminti jums aukščiausios kokybės NFC korteles ir diegti pažangius elektroninius sprendimus verslo kontaktų pasidalinime. Esame ne tik kortelių gamintojas - esame jūsų ryšys tarp Jūsų ir Jūsų kliento. 

Evizitine.lt komanda

Ekorteles @ 2008.
Kokybiškų plastikinių ir medinių NFC kortelių gamyba Lietuvoje. Esame jūsų patikimas partneris kortelių gamybos ir inovacijų srityje.
2008
ĮSTEIGIMO METAI
2591
PATENKINTI KLIENTAI
1190
PAGAMINTA EVIZITINIŲ
7
DARBUOTOJAI
26
METAI PATIRTIES
23000000
PAGAMINTA KORTELIŲ

Jei turite užklausų dėl plastikinių kortelių

įskaitant magnetines, NFC korteles, kreipkitės į mūsų pardavimų komandą, kad pateiktumėte pasiūlymą.

    Tai tik dalis klientų kurie pasirinko inovacijas ir tvarumą