ATSAKYMAI Į

DAŽNAI UŽDUODAMUS KLAUSIMUS

Kas yra NFC vizitinė kortelė?

NFC vizitinė kortelė yra skaitmeninė tradicinių popierinių vizitinių kortelių alternatyva. Joje yra nedidelė NFC mikroschema, kurioje yra išsaugojama nuoroda į Jūsų e-vizitinę. Taip galima perduoti kontaktinę informaciją, pavyzdžiui, vardą, pavardę, telefono numerį ir el. pašto adresą, tiesiog palietus suderinamą išmanųjį telefoną.

Kokiu principu veikia NFC vizitinė?

Prilietus NFC vizitinę kortelę suderinamame išmaniajame telefone, ji siunčia signalą į telefoną ir skatina atidaryti internetinę nuorodą į jūsų e-vizitinę kortelę, kurią galite sukurti naudodamiesi mūsų nemokama web programa. Šioje internetinėje vizitinėje kortelėje galima pateikti įvairią informaciją ir įvairius interaktyvius elementus, todėl ji yra dinamiškas ir patogus būdas dalintis savo kontaktine ir ne tik informacija.

Ar reikia kokios nors programėlės norint naudotis NFC kortele?

Ne, jums nereikia jokių papildomų programėlių. Daugumoje šiuolaikinių išmaniųjų telefonų, įskaitant "Android" ir "iPhone" įrenginius, yra integruota NFC funkcija, todėl jie gali nuskaityti NFC vizitines korteles ir su jomis sąveikauti.

Ar galiu keisti informaciją savo NFC vizitinėje kortelėje?

Taip, NFC vizitinėje kortelėje galite pritaikyti informaciją taip, kad joje būtų nurodytas jūsų vardas, pavardė, pareigos, įmonės pavadinimas, kontaktinė informacija ir net nuorodos į jūsų socialinės žiniasklaidos profilius ar svetainę. Galite naudotis mūsų nemokama žiniatinklio programą, kurioje galite lengvai pridėti, pakeisti ar atnaujinti duomenis, kuriuos norite bendrinti savo NFC vizitinėje kortelėje, todėl galite visiškai kontroliuoti savo pasidalinamos informacijos turinį.

Ką daryti, jei kliento telefonas nepalaiko NFC arba yra išjungta NFC funkcija? Ar vis tiek galiu bendrinti savo kontaktus?

Taip, galite. Jei kliento telefonas nepalaiko NFC, galite bendrinti kontaktus naudodami QR kodą. Mūsų sistema sukuria QR kodą, kurį nuskaičius, jis veiks taip pat, tarsi būtumėte palietę savo NFC vizitinę kortelę jų telefone. Taip užtikrinamas sklandus dalijimasis kontaktais, nepriklausomai nuo gavėjo įrenginio galimybių.

Jei praradau arba pamiršau NFC kortelę, ar vis tiek galiu bendrinti kontaktus?

Taip, galite. Naudodami internetinę e-vizitinę, tiesiog leiskite klientui nuskaityti jūsų skaitmeninei kortelei sugeneruotą QR kodą. Klientui bus pateikta jūsų kontaktinė informacija, kurią jis galės išsaugoti, todėl galėsite ir toliau dalytis savo duomenimis, net jei pametėte ar pamiršote pasiimti su savimi fizinę NFC kortelę.

Kokie yra NFC vizitinių kortelių naudojimo privalumai, palyginti su tradicinėmis popierinėmis kortelėmis?

NFC vizitinės kortelės turi keletą privalumų, įskaitant tai, kad jos yra daugkartinės, jomis lengva dalintis kontaktais, jų informaciją galima atnaujinti nekeičiant pačios kortelės. Be to, jos palieka neišdildomą įspūdį, nes parodo jūsų technologiškai pažangų požiūrį į verslą ir kontaktų užmezgimą.

Ar galiu naudoti tik skaitmeninę e-vizitinę kortelę be NFC kortelės?

Taip, skaitmeninę e-vizitinę kortelę galite naudoti kaip atskirą būdą kontaktų pasidalinimui ir be NFC kortelės. Mūsų web programa leidžia kurti ir bendrinti skaitmenines vizitines korteles, kurias galima pasiekti per žiniatinklio nuorodą arba QR kodą. Tai patogus ir prieinamas būdas dalinits savo kontaktine informacija su kitais asmenimis, net jei jie neturi įrenginio su NFC funkcija.

Kiek kainuoja NFC vizitinės kortelės?

Kaina priklauso nuo užsakomo kiekio. Turime jau paruoštų naudoti NFC kortelių su mūsų dizainerių kurtais maketais, kurių kaina prasideda nuo 17.99 € su PVM. Arba galite pasigaminti korteles su savo dizainu nuo 24,99 € su PVM. Užsakant didesnius kiekius, kainos ženkliai mažėja ir gali siekti vos 5,99€ su PVM už vnt. Dėl didesnių kirekių kainos kreipkitės į mūsų klientų vadybininkus el.paštu, per kontaktų formą ar telefonu.

Per kiek laiko pagaminmaos NFC kortelės?

Jau paruoštų dizainų kortelės gali būti išsiųnčiamos per 1-2 d.d. Kortelės su Jūsų dizainu yra gaminamos pagal užsakymą. Jų gamyba gali užtrukti 3-5 d.d. 

Ką daryti jei aš neturiu savo kortelės dizaino?

Nebėda, mūsų kūrybingi dizaineriai už papildomą mokestį paruoš Jums unikalų kortelės maketą arba galitėsite išsirinkti iš daugybės jau paruoštų vizitinių kortelių maketų. Susisiekite ir mes padėsime sukurti ir paruošti spaudai Jūsų NFC kortelės dizainą.

JEI TURITE KLAUSIMŲ DĖL E-VIZITINIŲ AR NFC KORTELIŲ

SUSISIEKITE SU MUMIS

  Skambinkite ar rašykite mums


   

  Įmonės rekvizitai

  UAB Vabank LT

  Įmonės kodas 302715351
  PVM mokėtojo kodas LT100007045617
  Įregistravimo data: 2012-01-23

  Buveinės adresas: Gedimino pr. 64A-1, LT-01111 Vilnius

  A.s. LT847300010132847222
  AB Swedbank