Kaip?

Kaip paruošti NFC kortelės maketą spaudai?

Mūsų dizaineriai gali paruošti Jums maketą, tačiau jei nuspręsite maketą pasiruošti patys, Jums reiktų žinoti:

maketą pageidautina pateikti vienu iš šių formatų: CorelDrow, Adobe Ilustrator, PDF, TIFF, Photoshop. Paveikslėlių rezoliucija turėtų būti ne mažesnė kaip 300 dpi, bet mes rekomenduojame 600dpi. Kortelės išmatavimai yra 86×54 mm, maketą pateikti su užlaidomis po 2 mm iš kraštų (maketas su užlaidomis turi būti 90x58mm).
Maketuojant venkite svarbių elementų ir teksto arčiau kaip 3 mm iki kortelės kirtimo kraštų.

Kortelės makete turėtų būti palikta vieta QR kodui. Makete galite palikti pavyzdinį QR kodą, kurį mes pakeisime į sugeneruotą Jūsų evizitinės QR kodą. Minimalus QR kodo dydis 15x15mm. Mažesnis QR kodas gali būti problematiškai sufokusuojamas ir nuskaitomas telefonu. Mes rekomenduojame 20×20 mm dydžio QR kodą. QR kodo spalva gali būti bet kokia, svarbu, kad ji pakankamai kontrastuotų su fonu.

Makete galite panaudoti NFC ženkliuką. Tai laisvai pasirenkamas ženkliukas, todėl galite naudoti mūsų rekomenduojamą arba bet kokią kitą ikoną simbolizuojančią nuotolinį kortelės nuskaitymą.

Atsisiųskite mūsų šabloną, kuriame galite pateikti savo maketą. NFC kortelės maketo šablonas

Jei šių patarimų nepakaktų, kreipkitės į mus ir mes Jums pagelbėsime.

Svarbu žinoti

Failai turi būti paruošti CMYK spalvų modeliuose. Patikrinkite ar nepalikote RGB ar kitų nereikaligų spalvų. Nepamirškite AI, Corel Draw ir Photoshop programose nusistatyti CMYK aplinkos.
Ruošiant failus, ypač kai norima išgauti juodą ar pilką vientinsą foną, nenaudokite tik iš juodų dažų (CMYK 0,0,0,100) susidedančią spalvą. Spausdinant tokia spalva iš juodos gali nelygiai atsispausdinti vientisas fonas, su matomomis horizontaliomis juostomis ar kitais defektais. Neturinti kitų spalvų pilka taip pat bus „juostuota”. Šiam efektui išvengti juoda spalva turi būti sudėtinė. Pvz.: juodai spalvai C40 / M30 /Y30 / K100. Sukurta pilka spalva, taip pat turi būti gauta iš sudėtinės juodos spalvos. Pvz.: Y10/ K70 arba C20 / K70. Procentuotę rinkitės pagal norimą atspalvio intencyvumą. Tekstui ar nedideliems grafiniams elementams priešingai, naudokite tik 100% juodą (CMYK 0/0/0/100), taip tekstai ir kiti nedideli grafiniai elementai atsispausdins kokybiškiau.

Spaudos metu spalvų perėjimai (gradacijos) gerai atkuriami, jeigu maketuojant išgaunami maždaug nuo 2-5 % iki 95-97 % ir yra sukurta ne iš vienos spalvos bei išgauti Adobe PhotoShop priemonėmis. Corel Draw programoje perėjimai (Fountain Fill) verčiami į Bitmap (pakanka 300 dpi) pažymėjus objektą dešiniu pelės klavišu „Convert to Bitmap“. Apply ICC Profile žymime tik tuo atveju, jeigu buvo nustatyta spalvų erdvė pradėjus ruošti maketą Tools/Color Management.
Maketuodami nepamirškite uždėti užlaidų iš visų pusių bent po 2mm. Maketą pateikti 1:1 masteliu.
Į sugeneruotus failus turi būti įtraukti visi panaudoti šriftai ir iliustracijos (embedded) arba sukreivinti.

Jei šių patarimų nepakaktų, kreipkitės į mus ir mes Jums pagelbėsime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *