Ar žinai?

Kodėl rinktis NFC vizitines korteles?

Kuo NFC vizitines kortelės pranašesnės už tradicines popierines korteles?

Šiuolaikiniame sparčiai besivystančiame verslo pasaulyje pirmas įspūdis yra svarbesnis nei bet kada anksčiau. Įvairūs renginiai, konferencijos ir net atsitiktiniai susitikimai gali padėti užmegzti vertingų profesinių ryšių. Norėdami išsiskirti ir padaryti įsimintiną įspūdį, apsvarstykite galimybę naudoti NFC vizitines korteles. Šios modernios skaitmeninės vizitinės kortelės yra ne tik tvaresnis sprendimas, bet ir neįtikėtinai patogesnis. Šiame straipsnyje pateiksime, kaip efektyviai naudoti NFC vizitines korteles.

Kas yra NFC vizitinė kortelė?

NFC vizitinė kortelė yra skaitmeninė tradicinių popierinių vizitinių kortelių alternatyva. Joje naudojama artimojo lauko ryšio (NFC) technologija, kuri leidžia keistis duomenimis tarp arti esančių įrenginių. NFC vizitinėje kortelėje paprastai pateikiama kontaktinė informacija ir kiti svarbūs duomenys, kuriais galima lengvai dalytis paprasčiausiai palietus suderinamą išmanųjį telefoną.

Kodėl verta rinktis NFC vizitines korteles?

Tvariau: naudodami skaitmenines vizitines korteles, mažinate popierinių kortelių poreikį ir prisidedate prie ekologiškesnės ir tvaresnės aplinkos kūrimo.

Patogumas: NFC vizitinės kortelės supaprastina dalijimosi kontaktiniais duomenimis procesą. Nebereikia saugoti fizinių kortelių ar įvesti informacijos rankiniu būdu.

Įsimintinumas: NFC vizitinės kortelės skatina pokalbius ir palieka neišdildomą įspūdį. Jūsų klientai išsisaugos Jūsų kontaktus telefone, tad Jūsų kontaktas išliks ilgam. 

Atnaujinimai realiuoju laiku: Galite lengvai atnaujinti savo kontaktinius duomenis ir kortelėje esančią informaciją, kad gavėjai visada turėtų naujausią Jūsų kontaktinę informaciją.

Kaip naudoti NFC vizitines korteles?

1. Paruoškite savo NFC vizitinę kortelę:

Įsigykite NFC vizitinę kortelę. Užregistruokite ją mūsų internetinėje programėlėje. Įsitikinkite, kad joje yra informacija, kuria norite dalytis, pavyzdžiui, jūsų vardas, pavardė, pareigos, įmonė, el. pašto adresas, telefono numeris ir visi socialinių tinklų profiliai.

2. Inicijuokite perdavimą:

Susitikę žmogų, su kuriuo norite apsikeisti kontaktine informacija, ištraukite NFC vizitinę kortelę ir paklauskite, ar jis turi išmanųjį telefoną su NFC funkcija. Dauguma šiuolaikinių "Android" ir "iPhone" modelių palaiko NFC.

3. Bakstelėkite ir bendrinkite:

Norėdami pasidalyti savo kortele, švelniai palieskite NFC vizitinę kortelę gavėjo NFC palaikančio telefono nugarėlėje. Įsitikinkite, kad NFC mikroschemos yra sulygiuotos, ir akimirką palaikykite kortelę vietoje.

4. Priimkite kortelę:

Gavėjo telefonas aptiks NFC kortelę ir paragins jį atidaryti nuorodą su Jūsų kontaktine informacija. Tada jis galės ją tiesiogiai išsaugoti savo adresinėje.

5. Peržiūrėkite ir imkitės tolesnių veiksmų:

Po informacijos perdavimo abi šalys gali peržiūrėti kontaktinę informaciją, kad ji būtų tiksli. Tai geras laikas aptarti ryšį ir galbūt suplanuoti tolesnius veiksmus.


Keletas patarimų naudojant NFC vizitines korteles

  • Išbandykite savo NFC korteles su artimųjų ar kolegų telefonais, kad žinotumėte kaip išsaugoti duomenis skirtinguose telefonuose. Reikalui esant galėsite pagelbėti klientui tai padaryti savo telefone.
  • Su kontaktu kuris neturi NFC palaikančio telefono, savo kontaktais galite pasidalinti QR kodo pagalba. Leiskite nuskaityti savo QR kodą ir klientas pateks į Jūsų e-vizitinę kurioje vos vieno kelių mygtukų paspaudimu galės išsisaugoti Jūsų kontaktus.
  • Nors NFC vizitinės kortelės yra inovatyvios ir patogios, pravartu turėti kelias tradicines korteles kaip atsarginę kopiją, jei kas nors neturėtų telefono su NFC funkcija arba nenorėtų Jūsų kontakto iškart saugoti savo telefone.
  • Reguliariai atnaujinkite NFC kortelėje esančią kontaktinę informaciją, kad ji visada būtų tiksli.

Naudodami NFC vizitines korteles ne tik supaprastinsite dalijimosi savo kontaktine informacija procesą, bet ir padarysite neišdildomą įspūdį savo klientams. Vis labiau skaitmeniniame pasaulyje išlikti priekyje naudojant naujoviškas tinklų kūrimo priemones yra protingas žingsnis bet kuriam specialistui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *